Pogadanka świąteczna :D!

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Pogadanka świąteczna :D! » Ochrona środowiska » Jak dbacie o środowisko?


Jak dbacie o środowisko?

Posts 1 to 9 of 9

1

Witam! Chciałbym się dowiedzieć jak dbacie o środowisko. Też chcę zacząć, ale nie wiem jak.

0

2

Ja staram się oszczędzać wodę i segregować śmieci.

0

3

nie ma co popadać w paranoję z ochroną środowiska. proste czynności typu segregacja śmieci czy oszczędzanie chociażby papieru wystarczy :)

0

4

Dokładnie, ja mam akurat zamontowaną przydomową oczyszczalnię ścieków i to też sporo daje:)

0

5

Ja raczej segreguję smieci i nic więcej w sumie, bo co ja mogę jeszcze zrobić  tak naprawde ?

0

6

tak naprawdę to nic. my jako jednostki mamy niewielki wpływ na środowisko, dosłownie znikomy.

0

7

staram się oszczędzać wodę i segregować śmieci.

0

8

szczerze mówiąc nie dbam o środowisko. są za to jakieś kary?

0

9

Zajrzyj do outletu bazarowisko, mają sprzęty a w tym także ekspresy z młynkiem tutaj https://bazarowisko.pl/outlet-agd-do-ku … z-mlynkiem. Do wyboru są ciśnieniowe ekspresy z młynkiem. Ceny mają w tym sklepie atrakcyjne i do wyboru ze znanych marek typu philips. Jeśli zepsuje nam się jakieś urządzenie, a nie chcemy przepłacać za naprawę, dobrze jest rozważyć zakup urządzeń z outletu.

0


You are here » Pogadanka świąteczna :D! » Ochrona środowiska » Jak dbacie o środowisko?